Kim był Paul Cattermole?

Paul Cattermole był jednym z członków brytyjskiej grupy muzycznej S Club 7. O śmierci 46-latka powiadomiła tamtejsza stacja BBC. Bliscy przekazują swoje kondolencje. 

Zespół swoich sił próbował pod koniec lat 90., podbijając brytyjską scenę popu. Niedawno grupa wywołała zachwyt fanów ogłoszeniem wielkiego powrotu dzięki trasie koncertowej. Teraz nastał dla nich czas żałoby.

Kim był Paul Cattermole?

Wokalista w 1998 rok wraz z szóstką znajomych założył zespół S Club 7, który bardzo szybko stał się sławny w Wielkiej Brytanii. Sukces grupy sprawił, że wydali aż cztery albumy i wypromowali takie utwory jak m.in.: “Bring It All Back”, “S Club Party”, “Don’t Stop Movin'”.

Paul Cattermole w 2002 roku odszedł z zespołu na rzecz solowej kariery, która niestety okazała się niewypałem. Ostatecznie wraz z pozostałymi członkami zapowiedział reaktywację grupy.

W planach była nawet trasa koncertowa po Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. W piątek w mediach społecznościowych grupy pojawiło się jednak oświadczenie potwierdzające śmierć 46-latka.