AGE CONNECT I LIDIA KOPANIA Z SINGLEM „NIEODDANIE”!

AGE CONNECT i Lidia Kopania to nowy projekt, który zadebiutował popowo-tanecznym singlem „Power of Devotion“. Teraz w sieci pojawiła się polskojęzyczna wersja utworu – „Nieoddanie”.

Posłuchaj w serwisach cyfrowych: https://lnk.to/Nieodannie

AGE CONNECT i Lidia Kopania rozświetlają światowe parkiety swoją najnowszą propozycją „Power of Devotion”. Ta elektryzująca popowa piosenka, łącząca optymistyczne bity i gładki, ale jakże charakterystyczny wokal, ma szansę stać się hymnem lata 2023 roku. Dzięki niezwykłej synergii AGE CONNECT i Lidia Kopania stworzyli piosenkę, która zawodowo łączy elementy popu i muzyki tanecznej.

„Nieoddanie” napisane ze specjalną dedykacją dla polskich słuchaczy, nie tylko inspiruje do poruszania się w rytm, ale także porusza serce i duszę – ucieleśnia esencję miłości, pasji i niesłabnącego oddania.

Bernd Klinkel z Niemiec i Wolfgang Heim z Austrii przyczynili się do powstania miksu obu wersji, zaś za wydanie i dystrybucję odpowiada ROBA Music z Hamburga.

Zobacz klimatyczny teledysk:

AGE CONNECT to wyjątkowy, polsko-niemiecki zespół z Łodzi, założony w 2021 roku przez Petera Surraya (perkusja i bas) oraz Tomasa Labanowskiego (gitara).
Lidia Kopania jest wszechstronną piosenkarką, znaną z urzekającego i emocjonalnego śpiewu. Lidia wygrała Top Trendy Festival, wzięła udział w Konkursie Eurowizji. Ma też na koncie kilka albumów i singli.

SOCIAL MEDIA
www.age-connect.com / www.lidiakopania.eu