creator_me_MDgyOTA0MzA3OTc
creator_me_MDgyOTA0MzA3OTc
PlayPause
previous arrow
next arrow

Alicja Sękowska i jej nowy singiel “Nie śpię do rana”

Gwiazda telewizji ALICJA SĘKOWSKA w nowej muzycznej odsłonie. Nowy singiel “Nie śpię do rana”.

Po dobrze przyjętym singlu “Inni” z gościnnym udziałem Jacka Moore (syna legendarnego Gary’ego Moore) nadszedł czas na zupełnie nową odsłonę Alicji Sękowskiej. Tym razem wokalistka proponuje utwór w sam raz na lato.

“Nie śpię do rana” to lekki, radosny utwór o euforii, jaką wywołuje w nas zakochanie.

Muzykę do utworu skomponował Tomasz Lubert – kompozytor, gitarzysta, producent muzyczny, założyciel zespołów Virgin, Video i Volver, wraz z Patrycją Kosiarkiewicz – wokalistką, kompozytorką, autorką wielu znanych hitów, między innymi “Idealnie” Sound ‘n’ Grace czy “Pokonaj siebie” Feel i Iwony Węgrowskiej.
Patrycja odpowiedzialna jest również za warstwę tekstową singla Alicji.

Producentem utworu jest Chris Aiken, znany ze współpracy z najpopularniejszymi artystami na polskiej scenie muzycznej, między innymi Edytą Górniak, Margaret i Viki Gabor.

“Nie śpię do rana” to lekki, radosny i przyjemny utwór, który mówi o zakochaniu, o tym jakie emocje w początkowej fazie wywołuje w nas to uczucie, o euforii z tym związanej i poczuciu “oderwania się od ziemi” – tak o utworze mówi Alicja.

Utwór piosenki :

Alicja Sękowska – bio:

Alicja Sękowska – wokalistka, autorka tekstów i melodii. Reporterka i prezenterka telewizyjna, specjalizująca się w muzyce i kulturze, prowadząca  autorski program o tematyce lifestyle’owej “Ale się dzieje” na antenie TVP Kobieta. Na swoim koncie ma kilka wydanych utworów. Jej poprzedni singiel, “Inni” wydany w październiku 2020, powstał we współpracy z brytyjskim gitarzystą Jackiem Moore, synem legendarnego Gary’ego Moore.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Muzyczna rodzina Radia Eurostacja