creator_me_MDgyOTA0MzA3OTc
creator_me_MDgyOTA0MzA3OTc
PlayPause
previous arrow
next arrow

Andrzej Piaseczny opublikował nowy teledysk. W klipie “Piaska” ślub biorą mężczyźni

W sieci pojawił się nowy teledysk do piosenki Andrzeja Piasecznego – “Miłość”. Bohaterami są dwaj mężczyźni, których łączy głębokie uczucie. Jego ukoronowaniem jest ślub w otoczeniu najbliższych. Fani nie kryją, że klip głęboko ich poruszył.

Teledysk Andrzeja Piasecznego pojawił się na You Tube w niedzielę 27 czerwca. Jak podkreślił piosenkarz, który osobiście przygotował opis do nagrania, zależało mu na przekonaniu odbiorców, że miłość ma ogromną siłę oraz może pokonać wszelkie przeszkody. Wyraził również nadzieję, że w przyszłości pary jednopłciowe będą mogły naprawdę brać w Polsce śluby.

Dzisiaj chcemy pokazać wam do niej obrazek, historię realną, z bajkowym jedynie zakończeniem. I chociaż czerwiec, miesiąc dumy, właśnie się kończy, wiemy, że miłość jest nieskończona. Miłość ma siłę przełamywania wszelkich barier i granic. (…) Spokojnie, powoli, jeszcze chwilę, już niedługo… – napisał Andrzej Piaseczny w opisie teledysku “Miłość”

Andrzej Piaseczny – “Miłość”. Internauci zachwyceni nowym teledyskiem

Fani Andrzeja Piasecznego nie kryją, że są głęboko poruszeni jego nowym dziełem. Wśród komentarzy pod teledyskiem “Miłość” powtarzają się podziękowania za gest wsparcia wobec mniejszości seksualnych oraz życzenia, aby marzenia piosenkarza o nadaniu polskim parom jednopłciowych praw się sprawdziły.

Fajna taneczna nuta. Czekam, aż homofobowie będą bawić się do tej piosenki na weselach, nie wiedząc, że jest o dwóch kochających się mężczyznach.

Chciałbym żyć we własnym kraju tak naturalnie, bez strachu, w pełni praw. Normalnie.

Przepiękny teledysk i równie piękny utwór. Łzy w oczach. Brawo panie Andrzeju.

Świetny kawałek. Ja sam jestem gejem. I nie mam odwagi “wyjść z szafy” 28 lat, może przez to wciąż jestem sam. W każdym razie teledysk jest świetny i miłość tych dwóch panów, która jest pokazana, daje nadzieję, że może i mi się uda.

Ja ze swoim partnerem już od dawna nie mieszkamy w Polsce, dlatego po obejrzeniu tego teledysku poryczeliśmy się i tańczymy cały wieczór (…). To, że ta piosenka powstała i pojawiła się w polskiej przestrzeni publicznej, to krok milowy w naszej sprawie… Dziękujemy – komentowali teledysk “Miłość” na You Tube poruszeni fani.

Źródło o2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Muzyczna rodzina Radia Eurostacja