creator_me_MDgyOTA0MzA3OTc
creator_me_MDgyOTA0MzA3OTc
PlayPause
previous arrow
next arrow

Wielkie zaskoczenie! Wokalista disco polo powraca po latach z nowym przebojem!

Rajmund Strok – absolwent Szkoły Muzycznej w Radzyniu Podlaskim. Karierę solową rozpoczął po odejściu z grupy muzycznej New Age. Na swoim koncie artysta ma wiele tanecznych propozycji, które podbijały szczyty listy przebojów. W roku 2009 na rynku, za pośrednictwem wytwórni Green Star, ukazała się składanka muzyczna pt. „Boom Hit 14″, na której znalazł się przebój Rajmunda pt. „To nie takie proste„. Rok później, wokalista wydał swój debiutancki krążek zatytułowany „Jesteś taka piękna„.

Z biegiem lat w sieci pojawiały się kolejne taneczne numery, które okazały się imprezowymi hitami. 31 lipca 2018 roku na kanale Polskie Disco ukazał się utwór „Otrzyj łzy” – piosenka niezwykle wzruszająca z pięknym, wywołującym łzy tekstem. Utwór bardzo ciepło przyjął się wśród publiczności. Fani docenili zarówno styl, klimat, a także tekst i muzykę. Niektórzy również porównali tę propozycję do stylu, którym Rajmund zaczynał swoją muzyczną karierę.

Od momentu wydania na świat produkcji „Otrzyj łzy” Rajmund ograniczył muzyczną działalność. Przez lata szykował się do wielkiego powrotu ze zdwojoną siłą.

Rajmund powraca w wielkim stylu! Na ten moment czekała cała Polska!

Rajmund po latach nieaktywności muzycznej ogłosił, że już wkrótce światu zaprezentuje nowy teledysk. 16 czerwca b.r. wokalista wraz z obsadą teledysku i ekipą filmującą stawił się w Mysłowicach (woj. śląskie), gdzie rozpoczęły się prace nad nowym wideoklipem.

Nowy utwór Rajmunda można będzie położyć na jednej playliście z piosenkami o tej tematyce. Tematyce kobiecych ust. Tym razem będziemy mieli do czynienia z ustami owocowymi.

Były usta wiśniowe, czas na usta o smaku wszystkich owoców świata!

W branży disco jest wiele utworów o tematyce ust. Mieliśmy już usta wiśniowe (Joker & Sequence), karmelowe (Moment), o smaku cukierków (Exelent), a Bobi nawet zasmakował ust lawendowych. Rajmund postanowił złączyć te wszystkie smaki w jeden i stworzyć owocową mieszankę, którą podzieli się już wkrótce z wszystkimi fanami.

Ta produkcja stanie się hitem roku?! „Owocowe usta” już wkrótce w każdym domu!

Wokalista na social mediach opublikował materiał prosto z planu zdjęciowego. To będzie spektakularny powrót artysty. Ta premiera z pewnością będzie mieć predyspozycje, żeby stać się hitem roku.

Klip zapowiada się bardzo ciekawie. Informacje o premierze „Owocowych ust” będą pojawiać się na bieżąco na social mediach artysty. My osobiście nie możemy doczekać się tej zacnej premiery! Będzie smacznie, zdrowo i owocowo. Takich ust jeszcze nie smakowaliście. Czekacie? Premiera klipu już wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Muzyczna rodzina Radia Eurostacja